Kontakt

Sammen vil vi finne løsninger som passer deres behov og ønsker!

Ta gjerne kontakt med oss per telefon eller e-post for en uforpliktende samtale eller et møte.

Administrasjon / Salg

Joachim Branko Hansen

Daglig leder
M: +47 915 21 315
E: joachim@primecargo.no

Bjørn Davidsen

Controller
M: +47 906 94 299
E: bjorn.davidsen@primecargo.no

Hans Petter Gustavson - Prime Cargo

Hans Petter Gustavson

Sales Manager
M: +47 971 10 988
E: hanspetter.gustavson@primecargo.no

Vegard Kristiansen - Prime Cargo

Vegard Kristiansen

Business Development Manager
M: +47 915 57 049
E: vegard@primecargo.no

Nina K. Magnussen

HMS/Personal
M: +47 959 23 316
E: nina.magnussen@primecargo.no

Kjetil Andreassen

IT Manager
M: +47 993 09 993
E: kjetil@primecargo.no

Wilhelm Georg Blomdal

Scandinavian Trade Lane Manager
Prime Cargo Shanghai – China
M: +86 185 01610416
E: wibl@primecargo.com

Kontakt Gardermoen

Prime Cargo AS
Brages veg 8, 2060 Gardermoen, Norway

Telefon: (+47) 67 20 41 00

Tast 1 – FLY
Tast 2 – SJØ
Tast 3 – VEI
Tast 4 – LAGER

Epost: post@primecargo.no

Elin Sylte - Prime Cargo

Elin Sylte

Operations Manager
M: +47 934 48 378
E: elin@primecargo.no

Marianne Berget - Prime Cargo

Marianne Berget

Seafreight Import
M: +47 906 25 238
E: marianne@primecargo.no

Kim Eckerman - Prime Cargo

Kim Eckerman

Rail & Seafreight Manager
M: +47 486 04 365
E: kim@primecargo.no

Linda Inga - Prime Cargo

Linda Inga

Airfreight export
M: +47 905 10 442
E: linda@primecargo.no

Kristin Byrbotten - Prime Cargo

Kristin Byrbotten

Sea & railfreight import
M: +47 905 82 783
E: kristin@primecargo.no

Maiken Jacobsen - Prime Cargo

Maiken Jacobsen

Sea & railfreight import
M: +47 957 63 139
E: maiken@primecargo.no

Nina Brathen Nyhus - Prime Cargo

Nina Bråthen Nyhus

Import/Export
M: +47 979 93 594
E: Nina.nyhus@primecargo.no

Lise Vernvik - Prime Cargo

Lise Vernvik

Airfreight import
M: +47 904 77 486
E: lise@primecargo.no

Kontakt Vestby

Prime Cargo AS – Terminal
Torvuttaket 26, 1540 Vestby, Norway

Prime Cargo AS – Lager
Torvuttaket 26, 1540 Vestby, Norway

Prime Cargo AS – Midlertidig lager (til 1.3.2019)
Deliveien 10 – 1540 Vestby, Norway

Telefon: (+47) 67 20 41 00

Tast 1 – Fly
Tast 2 – Båt
Tast 3 – Vei
Tast 4 – Lager/Terminal

Epost: post@primecargo.no

Joachim Branko Hansen

Daglig leder
M: +47 915 21 315
E: joachim@primecargo.no

Roger Hallstensen

Warehouse manager
M: +47 901 28 662
E: roger@primecargo.no

John Ståle Halvorsen

Branch Manager – Road
M: +47 934 48 379
E: john.halvorsen@primecargo.no

Kristian Martinsen

Teamleader 3PL
M: +47 482 01 618
E: kristian.martinsen@primecargo.no

Jason Ellis

Logistics
M: +47 977 39 469
E: jason.ellis@primecargo.no

Anita Haugen

Logistics manager
M: +47 982 07 659
E: anita.haugen@primecargo.no

 

Albina Cekys

Import/Export
M: +47 469 24 766
E: albina@primecargo.no

Sjøfrakt - Prime Cargo

Sjøfrakt

Eksport/Import: sea@primecargo.no

trailer-prime-cargo

Bilfrakt

Eksport/import: road@primecargo.no

Flyfrakt - Prime Cargo

Flyfrakt

Eksport/Import: air@primecargo.no

Togtransport - Prime Cargo

Togfrakt

Eksport/import: trainimport@primecargo.no

support-prime-cargo

Administrasjon

Daglig leder: Joachim Branko Hansen – tlf +47 915 21 315 – joachim@primecargo.no

Controller: Bjørn Davidsen – tlf +47 906 94 299 – bjorn.davidsen@primecargo.no

Operations: Elin Sylte – tlf +47 934 48 378 – elin@primecargo.no

Salg: Hans Petter Gustavson – tlf +47 971 10 988 – hp@primecargo.no